Naše vize a mise

Jsme rodinný podnik s pestrou škálou aktivit: ubytování, překladatelství, masáže a nově i prodej bazénové chemie a údržba bazénů. Jak jsme se k bazénům dostali a proč jsme naši činnost rozšířili tímto směrem?

Od začátku devadesátých let pronajímáme naše vlastní chaty a chalupy pod hlavičkou naší rodinné firmy O. K. Service. U každé naší chaty, chalupy i apartmánové Trojchaty najdete buď vyhřívaný bazén, nebo vířivku. Jako pravděpodobně každý, i my, tehdy problematiky zcela neznalí, jsme zpočátku řešili problémy s kvalitou vody. Proto jsme se do tématu ponořili hlouběji, neboť není nic horšího, než když čekáme hosty a voda v bazénu se začne kalit. Načež se na nás začali obracet kamarádi a sousedé s prosbou o pomoc s údržbou bazénu.

Roky ubíhaly a my jsme stále častěji plnili přání i přátel našich přátel, jejich přátel, a časem dokonce i zcela neznámých lidí. A jelikož se v okolí Vranova nad Dyjí nenachází žádná prodejna bazénových potřeb, znojemské prodejny jsou daleko a zpravidla jsou předražené a v okolí ani není nikoho, kdo by dokázal pomoci v kritických situacích, rozhodli jsme se, že tuto práci zde zastaneme my.

Naší misí je proto zbavit majitele rodinných bazénů v našem okolí starostí s údržbou vody.
Chceme, aby si majitelé bazénů mohli užívat a nemuseli se strachovat, že si v horkých letních dnech nezaplavou. I nadále chceme být lokální rodinný podnik, který dává přednost kvalitně odvedené práci před kvantitou, který zásobuje majitele bazénů kvalitními bazénovými přípravky za rozumné ceny a který dokáže zákazníky zasvěceně poučit o správném a řádném způsobu používání bazénové chemie.